تاثیر کرونا روی لوازم آرایشی چه بوده؟

تاثیر کرونا روی لوازم آرایشی چه بوده؟

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نیوز نوشت، دورکاری و استفاده از ماسک باعث شده تا فروش محصولات آرایشی مانند رژ لب و سایر موارد کاهش یابد. 
 
رعایت فاصله فیزیکی، رونق دورکاری و استفاده از ماسک در شیوع همه‌گیری کووید- ۱۹ باعث شده تا فروش لوازم‌آرایشی مانند رژ لب و سایر مواد آرایشی با کاهش مواجه شود، زیرا بسیاری از خانم‌ها تمایل به خرید محصولات زیبایی کمتری دارند و یا آرایش را به‌طور کامل رها کرده‌اند.


ویسمای شارما، مدیرعامل این شرکت در انگلستان و ایرلند، اظهار کرد: فروش لوازم‌آرایشی شرکت لورئال یکی از بزرگترین شرکت‌های آرایشی و بهداشتی جهان، در ماه‌های اخیر به‌طور قابل‌توجهی کاهش‌یافته است و احتمالا همانند گذشته نخواهد شد.


در این روزها، مصرف‌کنندگان به‌طور فزاینده‌ای به محصولات مراقبت از پوست روی می‌آورند تا ظاهر خود را بدون آرایش، زیبا کنند.

 

شارما گفت: تا زمانی که استفاده از ماسک همچنان عادی باشد، مصرف‌کنندگان، توجه خود را بر روی محصولات آرایشی چشم معطوف می‌کنند.
با توجه به اینکه در چند سال گذشته، مصرف‌کنندگان لوازم‌آرایشی، آرایشی طبیعی‌تر داشتند، آیا روند آرایش با این شرایط می‌تواند، به حالت قبل برگردد و این تغییرات دائمی خواهد بود؟
قرار است، بزرگترین طرح بازیافت لوازم‌آرایش در انگلستان شروع شود و مصرف‌کنندگان دوستدار محیط‌زیست می‌توانند ظروف خالی لوازم‌آرایشی خود را در سطل‌های بازیافت در بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه در سراسر این کشور بیندازند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه توليدي و پخش ميچ با سابقه 10 ساله در زمينه توليد منسوجات يکبار مصرف آرايشگاهی و بهداشتی و پزشکی فعاليت های درخشانی را از خود به جا گذاشته است. همچنين در راستاي خدمات بهتر به مشتريان عزيز کليه لوازم آرايشگاهی،اپيلاسيونی،يکبار مصرف بهداشتی و پزشکی را با بهترين کيفيت و کمترين قيمت جمع آوري کرده است.
گروه ميچ شامل يک کارخانه در ميمه اصفهان، يک انبار در تهران و يک انبار در کرج به جهت توزيع هر چه سريع تر سفارشات می باشد. اعتماد شما به ما نتيجه ای مطلوب را رقم خواهد زد.
 سيد حسن حسينيان