اکسیدان گلباران

موجودی انبار :
330 بازدید
تماس با 09308620270

اکسیدان 4 لیتری گلباران شماره نیم ،یک ، دو ، سه

خرید محصول
تعداد نظرات : 0
کد : 191278
اکسیدان گلباران
اکسیدان 4 لیتری گلباران
تماس با 09308620270 تومان
خرید محصول
توضیحات کامل
دیدگاه ها

اکسیدان چهار لیتری گلباران در شماره های نیم ، 1 ، 2 ، 3 

برای استفاده از رنگ مو باید آن را با اکسیدان مخلوط کرد. این کار باعث می شود رنگ فعال و شروع به تغییر رنگ مو کند. کیفیت اکسیدان برای سالم ماندن موها بعد از رنگ آمیزی اثر مستقیم دارد و همچنین یک اکسیدان بی کیفیت آسیب های بدی به مو میزند که یک مورد آن سوختن مو می باشد و همینطور  در به وجود آوردن رنگ مورد نظر ما را به مشکل می اندازد.

بیشتر افراد آنقدری که به کیفیت رنگ مو توجه می کنند ، شاید کیفیت اکسیدان زیاد برایشان مهم نباشد اما لام است به این نکته اشاره کنیم اثری که اکسیدان روی موها می گذارد از رنگ بیشتر است. اکسیدان بی کیفیت باعث سوزش و خارش سر می شود و همینطور استفاده مکرر از آن وزی و بد حالتی و نازکی موها را به همراه دارد.

اکسیدان های گلباران با وجود کیفیت بالایی که دارند از سوزش و التهاب پوست سر جلوگیری می کنند. حاوی مواد آبرسان مو می باشد و کمترین قرمزی را به روی مو به جا می گذارد.

جلوگیری از حساسیت و خشکی و شکنندگی مو
باعث تقویت نرمی و لطافت موها شده
حفظ حالت ارتجاعی مو
مناسب برای موهای نازک و ضعیف
دارای خاصیت روشن کنندگی مو
تاثیر سریع
حاوی ترکیبات آبرسان مو
مناسب برای موهای نازک و ضعیف
قابل استفاده  با انواع رنگ مو و پودر دکلره
حفظ استحکام مو

اکسیدان های گلباران را می توانید بسته به حجم مو و پایه رنگ سر در چهار شماره موجود در پخش میچ کالا سفارش دهید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه توليدي و پخش ميچ با سابقه 10 ساله در زمينه توليد منسوجات يکبار مصرف آرايشگاهی و بهداشتی و پزشکی فعاليت های درخشانی را از خود به جا گذاشته است. همچنين در راستاي خدمات بهتر به مشتريان عزيز کليه لوازم آرايشگاهی،اپيلاسيونی،يکبار مصرف بهداشتی و پزشکی را با بهترين کيفيت و کمترين قيمت جمع آوري کرده است.
گروه ميچ شامل يک کارخانه در ميمه اصفهان، يک انبار در تهران و يک انبار در کرج به جهت توزيع هر چه سريع تر سفارشات می باشد. اعتماد شما به ما نتيجه ای مطلوب را رقم خواهد زد.
 سيد حسن حسينيان