دستکش یکبار مصرف الین

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :1873
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

09308620270
    موارد بیشتر

دستکش مشمایی الین

09308620270 تومان

دستکش یکبار مصرف الین دستکش یکبار مصرف نایلونی الین در بسته 100 عددی در بسته بندی نایلکسی و جعبه دار که با فرمولاسیون بسیار عالی به نحوی تولید شده که قدرت کشسانی بسیار بالایی را دارد و به راحتی پاره نمی شود.این محصول که در هر کارتن شامل 100 بسته است در وزن تقریبی 100 گرم تولید می شود.از ویژگی های دستکش یکبار مصرف مشمایی الین ساق بلند و آج دار بودن این دستکش ها است تا مصرف کننده بتواند بهترین حالت را در حین استفاده تجربه کند.

دستکش مشمایی الین

دستکش نایلونی 100 عددی در کارتن های با تعداد 100 بسته قابل عرضه می باشد . تفاوت این محصول با سایر دستکش های یکبار مصرف علاوه بر کیفیت مواد درجه یک و عاجدار بودن نایلون آن،کشسانی بودن این دستکش است.به حدی که هر میزان این دستکش نایلونی را بکشید امکان پاره شدن آن خیلی کم است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.
این محصول از مواد درجه یک ساخته شده کاملا شفاف و بدون بو می باشد از این محصول می توانید در تمامی امور روزمره زندگی و کار استفاده کنید .

به طور مثال در آرایشگاه . آشپزخانه . منزل . مطب ها . بیمارستان ها ، فست فودها و رستوران ها ، برای نقاشی ساختمان و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت دستکش مشمایی

اما نکته ی مهمی که تاثیر مستقیمی در قیمت دستکش یکبار مصرف فریزری دارد کیفیت و ترکیبات مواد به کار رفته در این محصول است که باعث ضعیف یا قوی بودن و به قولی مقاوم بودن در برابر کشش و عدم پارگی حین کار می شود.عده ای فکر میکنند هر چه وزن محصول بیشتر باشد کیفیت آن هم به مراتب بالاتر می رود در صورتی که تنها فرمولاسیونی که در تولید محصول به کار می رود موجب قوام دستکش و کشسان بودن آن است.چه بسا برندی با وزن 140 گرم که به محض قرار گرفتن در دست از قسمت انگشتان پاره میشود و همینطور دستکشی با وزن 70 گرم  که هر چه آن را میکشید پاره نمی شود.دستکش فریزری الین محصولات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت کاملا منصفانه در نظر میگیرد تا بتواند نیاز مشتریان خود را در بهترین حالت رفع کند.

دستکش نایلونی جعبه ای

گاها بعضی افراد فکر میکنند دستکش ها با بسته بندی نایلونی و جعبه ای تفاوت بسیار زیادی دارند اما در واقع به این صورت نیست و فقط به علت اینکه برای استفاده در مطب ها و دندانپزکشی ها نیاز به این است که حداقل برخورد با وسایل حین کار صورت گیرد دستکش راحت تر از جعبه خارج می شود.فقط همین مورد هنگام خرید دستکش نایلونی بین جعبه ای و نایلکسی تفاوت ایجاد می کند.گروه تولیدی دستکش مشمایی الین هم محصولات خود را در دو نوع جعبه دار و نایلکسی تولید میکند که بسته به نیاز خود می توانید هر یک از این موارد را که مورد استفاده شماست تهیه کنید.

دستکش یکبار مصرف ساق بلند

در خصوص ساق دستکش ها هم معمولا تولیدی ها سعی می کنند تا جای ممکن از مواد کمتری استفاده کنند و دستکش ها را کوتاه تولید می کنند اما دستکش الین با توجه به نیاز مصرف کنندگان ساق دستکش ها را تا حد کاملا مناسبی بلند گرفته تا از این بابت هم بتواند نیاز مشتریان خود را رفع کند.

خرید عمده دستکش یکبار مصرف نایلونی

مراکز پخش که اقدام به خرید دستکش یکبار مصرف نایلونی می کنند ، می توانند جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش این محصول با شماره 09308620270 در تماس باشند. 

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر