فویل مش قیام رولی / 20 سانت و 30 سانت

فویل مش قیام / 20 سانت و 30 سانت

  • تعداد رای : 3
  • میزان بازدید :2627
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

09308620270

فویل مش نیم کیلویی قیام

09308620270 تومان

فویل مش قیام رولی / 20 سانت و 30 سانت فویل مش قیام همانطور که از اسم آن مشخص است برای مش مو مورد استفاده قرار می گیرد و در ایعاد 20 و 30 سانت و با توجه به مقدار مصرف سالن در وزن های 200 گرم و 500 گرم و 1 کیلویی موجود می باشد.

فویل آلومینیومی مش

در آرایش و رنگ مو از فویل استفاده های زیادی شده و بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای مش موها از فویل استفاده کنند. به علاوه، فویل در موارد دیگری مانند انجام لولایت و هایلایت هم به کار می رود. فویل مش مو قیام از جمله فویل های مورد علاقه آرایشگران است. چون انعطاف خوب و استقامت خوبی دارد و به راحتی و اطمینان می توان با آنها موها را مش کرد. سالن های زیبایی به دلیل به صرفه بودن فویل مش کیلویی ترجیح می دهند خرید فویل مش یک کیلویی را انجام دهند تا مقدار کمتری از حجم فویل صرف مقوایی که در وسط آن برای رول شدن فویل تعبیه شده بشود.برای اندازه گیری ضخامت مقوای داخل فویل از واحد میکرون استفاده می شود که اگر دقت کرده باشید فویل های آلومینیومی برای مش را با ضخامت 14 یا 16 میکرون رول پیچ می کنند.

به این صورت که موها همگی به رنگ مورد نظر در آمده و تنها چند دسته از موها ظاهر طبیعی خود را حفظ کنند. ( کاملا برعکس مش و هایلایت های رایج ) البته استفاده از فویل نیاز به مهارت داشته و برای به کار بردن آن در رنگ و مش موها نیاز به کمی تجربه است.
لازم به ذکر است که برای استفاده از فویل در آرایش می توان از فویل های آلومینیومی معمولی هم استفاده کرد به شرطی که روی رنگ مو ذکر شده باشد که این رنگ مو در برابر آهن ایمن است. البته فویل های آرایشی هم وجود دارند که گران تر بوده ولی کار را ساده تر می کنند.

چگونه با فویل مش کنیم

می توانید برای بهتر متوجه شدن کارایی این محصول به مقاله آموزش مش فویلی مراجعه فرمایید تا به طور کامل متوجه چگونگی استفاده از این محصول شوید.هر چند بهترین راه برای یادگیری شرکت در جسات حضوری آموزش است که اکثر سالن های زیبایی حرفه ای آن را برگذار می کنند.

 شرکت فویل قیام

فویل رولی مش را در ابتدا شرکت فویل قیام برای آرایشگاه ها در داخل ایران تولید و اقدام به پخش فویل مش کرد تا آرایشگران بتوانند از محصولات تولید داخل با هزینه کمتری استفاده کنند.از آنجایی قیمت فویل آلومینیوم برای رنگ مو به صرفه تر از موارد دیگر است بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت فویل آرایشگری

فویل مش مو آلومینیوم قیام را می توان با توجه به عرض 20 سانت و 30 سانت و یا وزن های 200، 500 و 1000 گرمی قیمت گذاری کرد.کارتن های 1 کیلویی 20 عدد،500 گرمی 30 عدد و 200 گری 40 عددی بسته بندی می شود.

فویل مش چسبی

این نوع فویل به دلیل اینکه از دو طرف به مو میچسبد و از ریختن رنگ مو به نقاط دیگر جلوگیری می کند به مش چسبی معروف است.اما استقبال چندانی بین آرایشگران نشد و اکثرا با همین فویل مش های رولی معمولی کار های خود را انجام می دهند.

فویل مش عمده

همکاران گرامی برای استعلام قیمت فویل آلومینیومی کیلویی و قیمت فویل 500 گرمی و ثبت سفارش به شماره 09308620270 در پخش میچ کالا پیام دهید.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر