پودر دکلره پیکارو

موجودی انبار :
2787 بازدید
تماس با 09308620270

پودر دکلره سفید و آبی پیکارو

خرید محصول
تعداد نظرات : 0
کد : 106334
پودر دکلره پیکارو
پودر دکلره پیکارو
تماس با 09308620270 تومان
خرید محصول
توضیحات کامل
دیدگاه ها

پودر پیکارو

پودر دکلره پیکارو با بهره‌مندی از تکنولوژی ویژه خود به شما کمک می‌کند تا پایه موهای خود را به رنگ دلخواه برسانید. این محصول بدون گرد است و به هنگام باز کردن بسته‌بندی آن هیچ گردی که شما را آزار دهد از آن پراکنده نمی‌شود.  

ویژگی های پودر دکلره پیکارو

رساندن رنگ مو به پایه دلخواه
با کارایی فوق العاده
بی‌رنگ کننده مو
بدون گرد
500 گرمی
سفید و آبی

قیمت پودر دکلره پیکارو

از لحاظ قیمتی این پودر و رنگ موی پیکارو در دسته متوسط شناخته می شوند به گونه ای که برای شارژ اولیه از این پودر استفاده می کنند و برای شارژ های بعدی از پودر دکلره های ارزان تر استفاده می کنند.

اگر اطلاعات کمی در خصوص پودر دکلره رنگی دارید می توانید به مقاله انواع پودر دکلره رنگی مراجعه نمایید و پس از مطلع شدن از انواع پودر دکلره اقدام به تهیه فرمایید .

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه توليدي و پخش ميچ با سابقه 10 ساله در زمينه توليد منسوجات يکبار مصرف آرايشگاهی و بهداشتی و پزشکی فعاليت های درخشانی را از خود به جا گذاشته است. همچنين در راستاي خدمات بهتر به مشتريان عزيز کليه لوازم آرايشگاهی،اپيلاسيونی،يکبار مصرف بهداشتی و پزشکی را با بهترين کيفيت و کمترين قيمت جمع آوري کرده است.
گروه ميچ شامل يک کارخانه در ميمه اصفهان، يک انبار در تهران و يک انبار در کرج به جهت توزيع هر چه سريع تر سفارشات می باشد. اعتماد شما به ما نتيجه ای مطلوب را رقم خواهد زد.
 سيد حسن حسينيان