لوازم مورد نیاز برای راه اندازی سالن زیبایی

تجهیزات اصلی که برای راه اندازی سالن زیبایی به آن نیاز دارید

 برای راه اندازی آرایشگاه لوازمی که در ابتدای فعالیت نیاز مبرمی به آن ها داریم را در این مقاله جمع آوری کرده ایم.

 

شش مورد از تجهیزات لازم برای خرید سالن زیبایی را برایتان لیست می کنیم .

 

ابزار‌های کاری
این قطعات ضروری مورد نیاز برای هر سالن زیبایی هستند. هر محیط کاری مثل سالن زیبایی باید دارای   آینه آرایشگاه   ، کمد جای لباس و سرویس بهداشتی باشد. همچنین ، نصب پریز برق را نیز فراموش نکنید. بیشتر تجهیزات سالن (به عنوان مثال خشک کن ،   صندلی و تخت برقی   و غیره) برای کارکردن به برق نیاز دارند. حداقل برای هر ایستگاه کاری حداقل چهار پریز تهیه کنید .

 

صندلی‌های اصلاح
وقتی نوبت به نشان دادن هنر آرایشگری یعنی آرایش موها ، رنگ ، کوتاهی یا سایر خدمات مراقبت از مو می‌رسد ،   صندلی ‎‌ های آرایش مو   اصلی‌ترین مورد از تجهیزات نیاز برای سرمایه گذاری در سالن زیبایی شما هستند .
به دلیل این که مشتریان شما هنگام ارائه خدمات شما ، بر روی صندلی نشسته‌اند و برخی از خدمات مراقبت از مو بیش از دو ساعت زمان میبرد. بنابراین در زمان خرید صندلی گذشته از جستجوی صندلی‌های سالن شیک ، اطمینان حاصل کنید که آنها برای نشستن نیز راحت هستند
.

 

ابزارهای مو
مد فقط به لباس و کفش محدود نمی شود بلکه مو را نیز در بر می گیرد. بسیاری از لباس های مرسوم ، مد روز وجود دارد و همین امر در مورد مدل موها نیز اتفاق می افتد. مشتریان شما خواسته های مختلفی دارند. برای پاسخگویی به خواسته های مختلف آنها ، باید سالن زیبایی خود را به جدیدترین ابزارهای یک ظاهر طراحی شده مجهز کنید. متداول ترین ابزارهای آرایش مو ،   خشک کن ها   ،   ژل و محصولات حالت دهنده   ، برس‌ها و لوازم بافت مو ، کیت های چند منظوره و شانه ها هستند .

 

ترولی
در هنگام مراجعه به مشتری ، یک متخصص زیبایی فقط در یک منطقه نمی‌ماند. و مجبور است وسایل مورد نیاز را با خود بچرخاند. بنابراین ،   ترولی   به ابزار چرخدار مناسب است که با ظاهری زیبا طراحی شده و امکان جابه جایی وسایل ضروری آرایشگر را (مانند قیچی ، شانه و غیره) در دسترسشان نیاز دارند را ممکن می‌سازد .

 

سرشور آرایشگاه
بسیاری از کارشناسان آرایشی توصیه می‌کنند که قبل از کوتاه کردن موهای فرد ، ابتدا باید موهای مشتری را بشورید و از شامپو استفاده کنید. از این رو می‌توان گفت که   صندلی سرشور آرایشگاه   یکی از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در یک سالن زیبایی است .

 

امکان خدمات مانیکور و پدیکور
سالن های زیبایی همچنین خدمات مراقبت از ناخن را ارائه می دهند. بسیاری از مشتری ها این نوع خدمات را دریافت می کنند ، به خصوص هنگامی که منتظر هستند موهایشان تمام شود. در محیط   مانیکور / پدیکور   ، مطمئن شوید که قفسه های لاک ناخن پر از رنگ های مختلف ناخن ، برش ناخن ، فیلتر ناخن و سایر موارد ضروری برای مراقبت از ناخن دارید .