چگونه رژلبی بادوام و طولانی داشته باشیم

استفاده از رژ لب قطعاً تاثیر مهمی بر زیبایی و اهمیت لبهای شما می گذارد.

چگونه رژلبی بادوام و طولانی داشته باشیم؟

 
استفاده از رژ لب قطعاً تاثیر مهمی بر زیبایی و اهمیت لبهای شما می گذارد. اما باید سایه و مارک مناسب خود را انتخاب کنید.
لب نیز مانند سایر قسمتهای بدن دارای سلولهای مرده است و مهم است که قبل از اعمال رژ لب آن پوسته ها جدا کنید. در نتیجه لایه نهایی بدست آمده صاف تر خواهد بود و ماندگاری رژ را افزایش می دهد.
از خط لبتان بعنوان زمینه‌ای برای رژ لب استفاده کنید. با این کار مطمئن باشید که دوام رژ لب روی لب‌هایتان بیشتر خواهد شد.
ابتدا تمام لبتان را با خط لب پر کنید، سپس روی آن برق لب بزنید.

 

آموزش رژ لب زدن حرفه ای

همیشه سعی کنید آب زیاد بنوشید تا لب های خشک و ترک خورده ای نداشته باشید اما برای درمان خشکی و ترک لب از وازلین استفاده کنید
لب هایتان را لایه برداری کنید، لایه برداری لب باعث میشود پوست های مرده لب از بین برود و در نهایت لب های زیباتری داشته باشید.
با توجه به فرم لب هایتان رژلب انتخاب کنید، اگر لب های نازکی دارید بهتر است سراغ رژلب های براق و رنگ روشن بروید ولی اگر لب های بزرگی دارید رژلب های تیره و مات انتخاب کنید.

  

نکاتی در باره خرید یک رژلب مناسب و بهداشتی

هرگز تستر را بر روی لب‌هایتان استفاده نکنید. این کار بسیار غیر بهداشتی است. می‌توانید رژ را روی نوک انگشتانتان تست کنید.
اگر می‌خواهید برای لباس خاصی رژلب بخرید موقع خرید آن لباس را به تن کنید یا همراه خود ببرید و آن را در کنار صورت خود نگهدارید تا دقیقا همان رنگی را که می‌خواهید انتخاب کنید.
بعضی از رژ لب ها حاوی مقادیر زیادی سرب هستند که برای سلامت مصرف‌کنندگان خطرناک است و باید با مواد بی‌خطر جایگزین شوند.سرب ماده‌ای است که قابلیت جذب شدن از راه پوست را دارد. برای تست و آزمایش رژلب بدون سرب، رژلب را روی مچ یا پشت دست یا روی تکه ای پارچه بمالید و بعد قطعه ای از جنس طلا، مس یا نقره (اصل) روی آن بکشید.بعد از چند دقیقه اگر رنگ رژ تغییر کرد و تیره تر شد، مشخص می شود که حاوی سرب است.

 

موقعیت های رسمی و غیر صمیمی

اگر قرار است به جایی بروید که در آن مجبورید شئونات خاصی را رعایت نمایید (مانند محل کار، دانشگاه و...)، بهتر است از آرایش بسیار ملایمی استفاده کنید که در آن، رنگ رژلبتان روشن باشد. رنگ هایی مانند صورتی، گلهبی و رنگ طبیعی لب، باعث می شوند آرایش ملایم و باکلاسی داشته باشید که کاملا هم مناسب باشد.


پاییز و زمستان

برای فصل پاییز و زمستان، بهتر است از رنگ های گرم استفاده کنید تا صورتتان را باکلاس جلوه دهد. هرچیزی باید متناسب با حال و هوایی که در آن هستید، انتخاب شود و به همین خاطر اصلا مناسب نیست که مثلا در فصل زمستان و با لباس های گرم زمستانی، رژلب روشن و صورتی بزنید. رزلبی که در آن رنگ نارنجی دیده شود، خیلی عالی و باکلاس است.


مواد تشکیل دهنده رژهای لب

موم و روغن از مهمترین اجزای تشکیل دهنده رژ لب هستند.
خوشبو کننده ها برای انتقال عطر و بوی دلپذیر.
رنگها و رنگدانه ها بسته به رنگ رژها متفاوت می باشند.
الکل بعنوان حلال موم و روغن بکار گرفته می شود.
نگهدارنده ها و آنتی اکسیدان ها بمنظور تازه نگه داشتن و جلوگیری از فاسد شدن زود هنگام.

 

شخصیت شناسی رنگ رژلب

شخصیت شناسی رژلب قرمز

شما رفتار جدی دارید و از دیگران هم می خواهید که با شما جدی رفتار کنند. خیلی احساساتی و آسیب پذیر هستید و چیزی برای مخفی کردن ندارید. می توانید در رابطه عاطفی موفق شوید و در کنار همسرتان قلب خود را بدون هیچ هراسی برای او باز می کنید.


شخصیت شناسی رژلب صورتی

جذابیت و شیطنت شما را نمایش می دهد. در واقع در مقابل عشق تان با پا پیش می کشید و با دست پس می زنید. وقتی طرف مقابل برای اولین بار شما را می بیند، نمی داند واقعا از رابطه چه می خواهید.


شخصیت شناسی رژلب جیگری

با این رژلب شخصیت قاطع و قدرت خود را نشان می دهید.
برای شناخت شما زمان زیادی نیاز است و طرف مقابل باید صبر داشته باشد.


شخصیت شناسی رژلب بنفش

می خواهید مورد توجه اطرافیان قرار گیرید و برای رسیدن به اهداف تان عجول هستید. می دانید در کجا باید دنبال سرگرمی باشید.