میکرو شیدینگ ابرو چیست

میکروشیدینگ ابرو چیست؟

 

میکروشیدینگ ورژن ملایم‌تر میکروبلیدینگ و یکی از تکنیک‌های آرایش نیمه‌دائم است. از این روش برای اصلاح نواقص ابروهای کم‌پشت و خالی شده استفاده می‌کنند.
بر خلاف میکروبلیدنیگ، در روش میکروشیدینگ، فضای خالی ابروها با نقطه‌های ریزی پر می‌شود. در روش‌های دیگر تارهای باریک ابرو در فضاهای خالی کشیده می‌شوند. روش میکروشیدینگ برای پوست‌های چرب یا پوست‌های بسیار حساس، گزینه مناسب‌تری است.

 

چه کسانی نمی توانند میکروشیدینگ انجام دهند؟
عفونت‌هاى پوستى
هموفیلی
مشکلات گردش خون
صرع
بیماری های پوستی (مانند کلوئید، کهیر و …)
دیابت
بارداری و شیردهی

 

دوره ریکاوری چیست؟
فرایند ترمیم پوست بعد از میکروشیدینگ، اهمیت زیادی دارد و تضمین‌کننده نتیجه موفق و طولانی مدت است.
متخصصی که میکروشیدینگ را برایتان انجام می‌دهد، کرم‌های مراقبتی و شوینده‌های خاصی را به شما توصیه خواهد کرد. با کمک این کرم‌ها و شوینده‌ها از ایجاد عفونت پیشگیری می‌کنید.

 

مراقبت بعد از شیدینگ ابرو
بعد از انجام سایه ابرو ، قسمتی که سایه خورده حالت یک زخم باز را دارد و نیاز است که برای بهبود سریعتر و جلوگیری از عفونت از آن مراقبت های خاصی انجام دهید
1- از زمان انجام هاشور ابرو به مدت یک هفته از شستن ابروها خودداری کنید.
2- از روز اول به مدت دو هفته روی ابروها را با پماد چشمی یا پماد ترمیم کننده چرب کنید.
3- به مدت هفت روز از رفتن به استخر و حمام خودداری کنید
4- از خاراندن و کندن پوست های ایجاد شده در محل هاشور پرهیز کنید.
5- از قرار گرفتن در مقابل آفتاب اجتناب کنید.

 

مدت زمان بهبود زخم سایه ابرو:
معمولا این زمان بین 3 تا 10 روز طول می کشد برای اینکه بفهمید زخم سایه ابرویتان خوب شده است یا نه پوسته هایی روی ابرو ایجاد میشود با ریختن این پوسته ها ابرو در وضعیت بهبودی قرار گرفته است.

 

ماندگاری روش میکروشیدینگ چقدر است؟
می¬تواند به مدت یک تا سه سال باقی بماند. موادی که استفاده میشوددر ترمیم هم می -تواند در ماندگاری طولانی مدت این روش موثر باشد.عواملی همچون نوع پوست و مراقبت های بعد میتواند تاثیر گذار باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
دریافت اخبار

ثبت در خبرنامه

گروه توليدي و پخش ميچ با سابقه 10 ساله در زمينه توليد منسوجات يکبار مصرف آرايشگاهی و بهداشتی و پزشکی فعاليت های درخشانی را از خود به جا گذاشته است. همچنين در راستاي خدمات بهتر به مشتريان عزيز کليه لوازم آرايشگاهی،اپيلاسيونی،يکبار مصرف بهداشتی و پزشکی را با بهترين کيفيت و کمترين قيمت جمع آوري کرده است.
گروه ميچ شامل يک کارخانه در ميمه اصفهان، يک انبار در تهران و يک انبار در کرج به جهت توزيع هر چه سريع تر سفارشات می باشد. اعتماد شما به ما نتيجه ای مطلوب را رقم خواهد زد.
 سيد حسن حسينيان