20 ایده رنگ مو بالیاژ بلوند

20 ایده رنگ مو بالیاژ بلوند برای قرار های ملاقات بعدی شما

20 ایده رنگ مو بالیاژ بلوند برای قرار های ملاقات بعدی شما

هایلایت های بالیاژ رنگ بلوند یک تکنیک محبوب برای رنگ آمیزی مو  است که به ارایشگری خبره نیاز دارد تا رنگ های سایه روشن و یا سایه تاریک بلوند را  روی موهای شما پیاده کند.  نتیجه، یک جلوه برجسته زرق و برق دار و طبیعی میباشد. این روش،‌‌ یک راه عالی برای افزودن عمق و بعد است که باعث میشود موهای شما به روشی طبیعی روشن تر شود.

اگر یک سبزه طبیعی(دارای رنگ موی سیاه با خرمایی) هستید:
اضافه کردن هایلایت های بلوند روش مناسبی برای روشن کردن موهای شما به نظر می رسد به طوری که میتوانید بگویید:"من فقط از تعطیلات 2 هفته ای در ساحل برگشتم". شما باید به دنبال تغییر باشید. پیشنهاد می کنم برای ایجاد یک بعد طبیعی، برخی از هایلایت های روشن تر یا سایه های تاریک تر را به موهای خود اضافه کنید تا برجسته تر دیده شوید. خواه به دنبال یک رنگ پلاتینی روشن ، بلوند طلایی و یا رنگ خاکستری هستید ، تمام منابع الهام گرفتن از رنگ بلوند مورد نیاز خود را میتوانید در اموزش های زیر پیدا کنید.

اگر یک بلوند طبیعی هستید:

 

این ظاهر را چگونه توصیف می کنید؟

این ظاهر یک موی پلاتینی رنگ با ریشه های سایه مشکی است. کوتاه کردن این مدل به صورت یک باب بلند بافت دار با امواج تند ساحلی است. بهترین قسمت این ظاهر ، درخشندگی و روشنایی نمای آن است.
در زمان بالیاژ برای ترمیم و کار زیاد آماده باشید. این رنگ بالیاژ نیاز به مراقبت های ماهانه به مانند رژیم صحیح خانگی دارد.

توصیه ای برای کسی که این مدل را در نظر دارد:


این ظاهر را چگونه توصیف می کنید؟
این ظاهر یکی از موارد مورد علاقه من است! یک بالیاژ ظریف بلوند
شنی. من واقعاً عاشق شیوه صاف بودن برش ، نرمی بالیاژ و موج های ارام این مدل هستم.

توصیه ای برای کسی که این مدل را در نظر دارد:
این ظاهر برای کسی که یک بعد ساده و نرم می خواهد ، یا برای کسی
که فقط سعی می کند مدل روشن تری داشته باشد مناسب است. این نوع بالیاژ نیازی به
نگهداری و ترمیم زیادی ندارد و معمولا به مدت سه تا شش ماه نیازی به مراقبت و نگهداریاز آن نمیباشد!


این ظاهر را چگونه توصیف می کنید؟
این ظاهر برای کسی که می خواهد رنگ بلوند خود را تغییر دهد عالی
است! مطمئناً جالب تر و هیجان انگیز تر است اما برای همیشه دائمی نیست! همچنین ،
برش کمی تیز تر است و دارای لایه های بلند در پایین با کمی زاویه میباشد.بالیاژ یک
تکنیک رنگ آمیزی عالی است.

توصیه ای برای کسی که این مدل را در نظر دارد:
مهم است که فرم صورت خود را در نظر بگیرید. کسی که چهره باریک و
بیضی تری دارد ، برای این مدل مو مناسب است زیرا زیبایی طبیعی آنها را تقویت می
کند. شما می توانید این برش را به صورت دم اسبی کوتاه قرار دهید اما زیاد بلند نه،
بنابراین آن را نیز در نظر بگیرید.


این ظاهر را چگونه توصیف می کنید؟
بهترین قسمت در مورد این بالیاژ رنگ موی بلوند ابعاد آن است. من  ابعاد این مدل را قبل از اضافه کردن هایلایت های بالیاژ با عمیق کردن ریشه ایجاد کردم. این مدل یک ظاهر عالی برای کسی است که یک تراش یا برش کلاسیک را دوست دارد اما می خواهد مو نرم تر و ارام تر رشد کند.

توصیه ای برای کسی که این مدل را در نظر دارد:
حفظ این رنگ نیاز به مراقبت در منزل دارد. استفاده از شامپوی  بنفشه بین قرار های ملاقات باعث حفظ شدن روشنایی هایلایت های رنگ بلوند و همچنین جلوگیری از خرد شدن مو میشود. این ظاهر برای کسی است که هایلایت های خود را دوست  دارد اما می خواهد به آن عمق و بعد ببخشد.


رنگ بلوند یخی

این ظاهر را چگونه توصیف می کنید؟
این مشتری با درخواست رنگ بلوند یخی(قطبی) وارد شد. من عاشق این  مدل یخی و چگونگی ایجاد زرق و برق در چشمان او هستم. او به طور طبیعی موهای بسیار  مجعد دارد ، بنابراین از هر دو جهت عالی به نظر می رسد.

توصیه ای برای کسی که این مدل را در نظر دارد:
همه افراد قادر به دستیابی به این سطح از روشنایی نیستند. موی‌او  به طور طبیعی در سطح 7 قرار دارد و 3 جلسه طول کشید تا او را به این سطح از  روشنایی برسانیم. این رنگ همچنین به میزان چشمگیری نیاز به حفظ و نگهداری دارد. من  او را با یک شامپوی بنفشه که باید همیشه برای شستشوی دوم موی خوداستفاده کند به  خانه فرستادم و او هر پنج هفته یکبار برای ترمیم ریشه های موی خود به من مراجعه  میکند. همچنین بسیار مهم است که از درمان های پروتئینی برای حفظ یکپارچگی مو  استفاده شود.


بالیاژ رنگ بلوند با ظاهر طبیعی

این ظاهر را چگونه توصیف می کنید؟
میهمان من به طور معمول دارای هایلایت های زیادی بود و عاشق آن  ظاهر بلوند بود. او فهمید که مویی که دارد نیاز به ترمیم بسیاری دارد و می خواست  ریشه های طبیعی خود را از بین ببرد. من می خواستم به او رشد بی نظیری بدهم ، به  همین دلیل تعداد لولایت پیرامونی اضافه کردم و رنگ بلوند او را برای تازه کردن مو  تنظیم کردم. با استفاده از رنگ آودا(بنفش کمرنگ متمایل به سرخ)، این رنگ موی  بالیاژ معکوس موهای او را به زندگی بازگرداند.

توصیه ای برای کسی که این مدل را در نظر دارد:
می گفتم برو دنبالش! این برای هر نوع مو و هر طول مو مناسب است.  خوشبختانه رنگ ریشه طبیعی مشتری من خیلی تاریک نیست ، بنابراین تضاد زیادی بین  تاریکی و روشنایی آن وجود ندارد. البته من تغییرات زیادی را در این زمینه انجام  داده ام تا بدانم که این کار برای کسی که به طور طبیعی موهای تیره تری دارد نیز  موثر است. از آنجا که این رنگ مو به خوبی با موهای طبیعی او مطابقت داشت، حداقل تا  شش ماه دیگر مجبور نخواهیم شد تا تغییری در رنگ موی او ایجاد کنیم. ما قرار ارایش  موی او را پس از 7 هفته رزرو کردیم زیرا او در تلاش است موهای خود را رشد دهد.


مدل فر شلخته بلوند

این ظاهر را چگونه توصیف می کنید؟
این مدل کات کردن دارای طول یکسان با تکنیک شاخ و برگ دار کردن  است. من آن را با اتو‌موی‌ فرکننده بیبی لیس 1 تا 1/4 طراحی کردم و سپس یکبار بعد  از خنک شدن با انگشتان دست به آن مدل دادم. می خواستم رنگ او را روشن نگه دارم اما  با کمی درجه رنگ گرمتر که با رنگ زیتونی آن ترکیب خوبی داشته باشد.

توصیه ای برای کسی که این مدل را در نظر دارد:
این یک مدل بسیار متنوع و عاقلانه میباشد. اگر موهای صاف متمایل  به مجعد دارید که ضخیم یا ضخامت متوسط ​​دارند ، برای شما بسیار مناسب است. هر  چیزی که خیلی ضخیم یا درشت باشد ممکن است با طول یکسان تارهای مو پیشنهاد نشود. در  مورد رنگ ، این مدل برای پاییز و زمستان بسیار عالی است اما با کمی روشنایی بیشتر.
این سبک با تمام اشکال صورت سازگاری دارد و تنها کاری که باید انجام دهید این است  که طول مو را بسته به گرد بودن یا مربع بودن صورت تنظیم کنید. این سبک در همه جا  برای من بسیار شگفت انگیز است! این مدل روی هایلی ، مشتری من ، بسیار زیبا و  دلنشین کارگذاری شد! این ظاهر برای یک خانوم ساده و دوست داشتنی که میخواهد از سر  تا نوک پایش دارای سبک خاصی باشد کاربرد زیادی دارد!


مدل بلوند برای موهایی که طبیعی فر هستند

این ظاهر را چگونه توصیف می کنید؟
بهترین چیزی که در مورد این ظاهر وجود دارد این است که این مدل  یک بالیاژ بلوند ماسه ای است که نگهداری کمی نیاز دارد و برای موهای مجعد و صاف
کاربرد دارد. برای ایجاد این مدل، از ژل روشن کننده و فرکننده دواکرل و کرم فرم  دهنده استفاده کردم.

توصیه ای برای کسی که این مدل را در نظر دارد:
محصولات را روی موهای مرطوب بمالید و سپس پخش کنید!


بالیاژ بلوند خاکستری

این ظاهر را چگونه توصیف می کنید؟
رنگ کردن مو که به آن بالیاژ هم گفته میشود جزو پر طرفداترین  خدمات رنگ آمیزی مو است که امروز در سالن دنور ما درخواست های زیادی داشت. این  سرویس رنگ آمیزی مو کاربردهای فراوانی دارد ، صرف نظر از شکل صورت، رنگ چشم و رنگ  پوست. این کار بر روی انواع طول مو و رنگ مو قابل انجام است. همچنین می تواند  طبیعی و ملایم باشد و یا دارای رنگ های فشن و جیغ باشد که به مشتریان این امکان را  می دهد که بسته به نوع شغلشان از این سبک ها بهره ببرند و بدون اینکه از حد و حدود  های کاری خود خارج شوند، از ظاهر مرسوم خود لذت ببرند.
در مورد میهمان من ، جولی ، ما می خواستیم یک رنگ بلوند خاکستری  طبیعی با ریشه سایه دار کمی برای او ایجاد کنیم تا وقتی موهای او بلند شد ، فقط  رنگ طبیعی او در موهای خود مخلوط شود که به او اجازه میدهد ماه ها از این مدل بهره  ببرد. ما به منظور حفظ سلامتی موها ، انتهای آن را اصلاح کردیم و به آن زرق و برق  زیبایی دادیم ، او هر 8 تا 12 هفته یکبار برای آراستن موهای خود مراجعه میکرد ،  اما اکنون لازم نیست برای 4-7 ماه دیگر برای بالیاژ مراجعه کند.

توصیه ای برای کسی که این مدل را در نظر دارد:
این شکل از رنگ آمیزی مو به متخصص زیبایی مو اجازه می دهد تا به  طور دقیق و ماهرانه بسته به فرم صورت ، رنگ چشم و رنگ پوست عمق و بعد طبیعی و  ملایم را به مو ببخشد. این سبک برای ایجاد ظاهری "آفتاب زده" و یا  "باطراوت " ایده آل است البته که به توانایی های هنری متخصص مو بستگی  دارد تا بتواند با تنظیم رنگ مو ، انچه که انتظار دارید را پیاده سازی کند. بالیاژ  همچنین ممکن است برای تنظیم رنگهای قابل توجه و چشمگیر مانند رنگهای زنده و روشن  استفاده شود. با ایجاد بعد و عمق طبیعی و ملایم و سپس افزودن رنگ های کاربردی مثل  انواع رنگ بنفش ، سبز ، آبی و یا صورتی، می توانید ظاهر لطیف خود را حفظ کنید اما  هنوز هم بدرخشید.
بالیاژ روی هر طول یا رنگ مو قابل انجام است. این فاکتور ها به  شما نمیگویند که میتوانید از این روش های مدرن استفاده کنید یا نکنید. صحیح ترین  کار این است که در سالن ها با مشورت با آرایشگر خودتان مشخص کنید که چه کاری باید  انجام داد و شیوه اجرای آن چگونه است. صحبت در مورد اینکه کدام سایه ها ظاهر مشتری  را تکمیل می کند ، آنچه قبلاً روی موها انجام شده است ، چند بار مشتری مایل یا  قادر به مراجعه به سالن است ، و محصول یا محصولاتی که مشتری برای کمک به روند کار  و جلوگیری از آسیب های بعدی لازم است استفاده کند، باید در یک مشاوره استاندارد  گنجانده شود.
بالیاژ گزینه ای فوق العاده برای کسانی است که به دنبال یک  برنامه رنگ مو با زحمت "نگهداری کم" هستند. با قرارگیری طبیعی و اثر  تدریجی ، می تواند بیشتر از رنگ های فلزی و سنتی دوام بیاورد و خطوط تند و ناملایم  را از بین می برد. بسیاری از مشتریان متوجه شده اند که به جای نیاز به  بالیاژ در هر بار مراجعه به سالن ، فقط نیاز به ارایش و کوتاهی  مو و یا حالت دادن دوباره به آن میباشد. بعضی از مشتری ها فقط 2 تا 3 بار در سال  بعد از قرار ملاقات اولیه ، جلسات سالن را برای خدمات ارایشی رزرو می کنند.
نتیجه نهایی مورد نظر ممکن است دو یا چند بار با استفاده از  فرایند بالیاژ طول بکشد. مواردی مانند رنگ قبلی یا رنگ فعلی می توانند روی  اثرپذیری و بلند کردن رنگدانه تاثیر بگذارد و فرایند را سخت کنند. موهای شکننده و  ناسالم همچنین ممکن است باعث شود متخصص نیاز داشته باشد تا موهای مشتری را با ملایمت  بیشتری رنگ امیزی کند. مهم است که به یکباره زیاد کار نکنید و به نظر متخصص  آرایشگر خود اعتماد کنید.


مدل بلوند افتاب زده باب

ما عمیقاً عاشق این مدل شیک و زاویه دار ضخیم هستیم. این سایه  بالیاژ روشن رنگ بلوند باعث ایجاد درخشندگی می شود که تکمیل کننده هر گونه پوستی  است و همچنین می تواند آرایش شما را تقویت کند.


بالیاژ خاکستری مدل امواج ساحلی

این هایلایت های بالیاژ نقره ای و دودی که ریشه هایی تیره دارد،  گزینه ای عالی برای موهای بلند است. این لایه های ملایم و نرم به آرامی روی پشت  شما قرار می گیرند و یک هاله جذاب و در عین حال جالب را ارائه می دهند.


موهای قهوه ای تیره با هایلایت های بلوند

یک بالیاژ الهام گرفته از رنگ لاته که به خوبی با اعضای چهره  مطابقت دارد، روی موج های مویی با طول متوسط که لایه لایه شده است فوق العاده عمل  میکند.این گزینه زیبا برای کسانی که موهای سبزه طبیعی دارند و رنگ پوست آنها به  گرمی میزند عالی میباشد.


بالیاژ بلوند عسلی

تصور کنید که کارامل شیری شیرین روی شکلات ریخته شده است - این  ترکیب‌ از رنگهای طبیعی تأثیر یکپارچه ای روی موهای صاف و مسطح ایجاد می کند که نگهداری  آن بسیار آسان است!


بلوند سفید برای موهای بلند

با این بالیاژ جادویی بلوند نقره ای بر روی موهای بلند و صاف ،  احساس دلربایی کنید! مطمئن بشید که از بهترین آهن صاف خود برای ساخت کلیدی برای  دستیابی به این مدل موی جذاب استفاده میکنید!


موهای تیره با هایلایت های بلوند تیره

شکل موج مانند بزرگ و ملایم فنری شکل شگفتی های بسیاری را برای  موهای نازک و بلند که مایل به حجیم شدن هستند ، انجام می دهند. داشتن رگه های گرم  کاراملی در نزدیکی صورت و لبه ها جلوه ای فریم مانند و چند بعدی ایجاد می کند.بالیاژ و هایلایت ها ترکیبی زیبا هستند.


بالیاژ بلوند روشن

سفید کردن موهای خود به این سفیدی ممکن است یک چالش و تعهد بزرگ  باشد اما همانطور که می بینید ، نتایج فوق العاده ارزشمند هستند! این بالیاژ  مسحورکننده ، برای هر طول مو و رنگ پوست گرم ، خنثی یا خنک مناسب است.


بلوند کاراملی روی موهای پرتلاطم

رنگ های شیرین و گرم مانند مواردی که در اینجا نشان داده می  شوند ، نتایج حیرت آوری را در برجسته کردن بافت در انواع مو انجام می دهند. روی  موهای نازک و چهره هایی با رنگ خنک و خنثی بهترین نتیجه را میدهد.


بلوند گرم با موهای لطیف و نرم

ترفندی برای ایجاد موهای نازک متراکم تر این است که به سراغ رنگ  های چند بعدی بروید که می توانند عمق و بافت را به ظاهر شما اضافه کنند. برای  نگهداری آسان و یک ظاهر طراحی شده ، آن را کوتاهتر از شانه ها نگه دارید.


بالیاژ بلوند طلایی روی موهای صاف

ما عاشق عمق و بعد در ریشه و رنگ عسلی یکپارچه انتهایی هستیم.  اگر روی موهای صاف و مسطح انجام نشود ، این رنگ آمیزی مو نمی تواند افسانه ای باشد.


بالیاژ بلوند بژ بر روی موهای کوتاه

اگر می خواهید ظاهر ساحلی داشته باشید ، این رنگ خامه ای گزینه  ای دلنواز تر است. اضافه کردن هایلایت های ماسه ای به بافت های پریشان و پرتلاطم،  باعث کم شدن و حتی از بین رفتن این پریشانی ها با توجه به اینکه طول مو تا شانه  میباشد،میگردد.